AMBULANCE MODŘIŠICE

Modřišice 102, Turnov

Nově postavená privátní ordinace je zasazena do klidného malebného prostředí v malé obci na okraji města Turnova. Provoz ordinace je plně v objednávkovém režimu - ošetřujeme zde pouze předem objednané pacienty.

Objednat se můžete vždy na středu dopoledne.

PLATBY KARTOU JSOU MOŽNÉ V OBOU NAŠICH ORDINACÍCH.

 

Objednejte se prosím emailem - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ve zprávě prosím uveďte:

  • jméno majitele a pacienta, ošetření nebo léčiva, o které máte zájem
  • požadovaný termín, na který chcete objednat - v rozmezí vypsaných termínů viz níže
  • telefonický kontakt pro případné upřesnění termínu v případě, pokud by již byl obsazen

Přehled vypsaných termínů 

8.3.2023 -  OBSAZENO
15.3.2023 - OBSAZENO
22.3.2023 - OBSAZENO
29.3.2023 - VOLNÉ TERMÍNY
5.4.2023 - VOLNÉ TERMÍNY

Aktualizováno:1.3.2023

Obsazenost termínů a vypsané termíny si můžete ověřit v našem kalendáři služeb

 

Po vybavení objednávky vám bude zaslán potvrzující email. Teprve po potvrzení se termín považuje za zarezervovaný. Objednáním termínů jakoukoliv cestou /emailem, telefonicky, osobně/ dáváte souhlas s rezervačními podmínkami.  

Rezervační podmínky: čas a termín je rezervován vždy pro jednoho konkrétního pacienta, objednaný čas je začátkem čekací doby na ošetření -  obvykle nepřekračuje 15 minut do vstupu do ambulance. Termín je po potvrzení závazný. Pokud chcete již zarezervovaný termín zrušit, učiňte tak prosím nejdéle 48 hodin před termínem emailem, případně 24 hodin před termínem telefonicky. Pokud termín nezrušíte v termínu, zavazujete se uhradit rezervační poplatek ve výši nákladů na provoz neobsazené ordinace, a to 200,- kč (dvěstě korun českých). Děkujeme za pochopení.