Provozní aktuální intormace

Pozor - od 1.1.2023 je mírná změna v podmínkách uplatňování Pro plan bonus 4+1 - bonus nově bude platit NA VELKÁ BALENÍ VŠECHNY VERZE, přestane platit na balení pod 1,5 kg a bohužel také na verzi PP medium adult 3 kg - kdo kupujete balení 3 kg a méně, prosíme doberte si akci do konce letošního roku. 

PACHATEL DOPADEN !!! Dle vyjádření policie se díky naší intervenci ve všech lékárnách v regionu podařilo pachatele falzifikace receptů s našimi údaji zadržet v jedné z jabloneckých lékáren a nyní je již v péči policie ČR. 

Falešný recept: ve středu 2.11. 2022 byl ve dvou lékárnách v Jablonci nad Nisou zachycen falzifikát receptu opatřený našimi údaji. Jednalo se o předpis na lidská léčiva používaná při léčbě epilepsie, ale v indikacích, které se ve veterinární medicíně nepoužívají. Ve falzifikátech bylo několik chyb včetně překlepu, některé byly patrné i na první pohled, šlo o doklady zjevně vyrobené v grafickém editoru. TENTO RECEPT NEBYL NÁMI VYSTAVEN A JEDNÁ SE O PADĚLEK, PŘI JEHOŽ VÝROBĚ NEBYLY POUŽITY ANI NAŠE BLANKETY RECEPTŮ, ANI NAŠE RAZÍTKO A PODPIS.

Vzhledem ke zneužití našich osobních údajů jsme proto podali trestní oznámení na neznámého pachatele a situaci jsme nahlásili všem lékárnám v okolí a dotčeným úřadům. Požádali jsme také lékárníky, aby léčiva na recepty vystavené na jméno MVDr. Milan Richter vydali až po osobním ověření pravosti přímo na našem pracovišti.