Provozní aktuální intormace

Ordinační doba o vánočních a novoročních svátcích 2023 - jako obvykle na objednání

Od listopadu 2023 dojde z zručení pevné linky Šroubáren a s ní i naší pevné linky. Pokud se nedovoláte na 481440505, použijte číslo 777 611 731, které tuto linku trvalve nahradí. 

PACHATEL FALZIFIKÁTU NAŠICH OSOBNÍCH DAT DOPADEN !!! Dle vyjádření policie se díky naší intervenci ve všech lékárnách v regionu a následně podanému trestnímu oznámení podařilo pachatele falzifikace receptů s našimi údaji zadržet v jedné z Jabloneckých lékáren a nyní je již v péči policie ČR. 

Falešný recept: ve středu 2.11. 2022 byl ve dvou lékárnách v Jablonci nad Nisou zachycen falzifikát receptu opatřený našimi údaji. Jednalo se o předpis na lidská léčiva používaná při léčbě epilepsie, ale v indikacích, které se ve veterinární medicíně nepoužívají. Ve falzifikátech bylo několik chyb včetně překlepu, některé byly patrné i na první pohled, šlo o doklady zjevně vyrobené v grafickém editoru. TENTO RECEPT NEBYL NÁMI VYSTAVEN A JEDNÁ SE O PADĚLEK, PŘI JEHOŽ VÝROBĚ NEBYLY POUŽITY ANI NAŠE BLANKETY RECEPTŮ, ANI NAŠE RAZÍTKO A PODPIS. Vzhledem ke zneužití našich osobních údajů jsme proto podali trestní oznámení na neznámého pachatele a situaci jsme nahlásili všem lékárnám v okolí a dotčeným úřadům. Požádali jsme také lékárníky, aby léčiva na recepty vystavené na jméno MVDr. Milan Richter vydali až po osobním ověření pravosti přímo na našem pracovišti.