Jste náš registrovaný klient, máte u pacienta náhlé akutní potíže a NEJSTE OBJEDNANÍ? 

Nebojte se, pro akutní případy registrovaných nebo předem domluvených klientů spolupracujcích veterinářů máme vždy vyhražených několik volných termínů denně v průběhu ordinační doby. Zavolejte proto hned po zjištění zdravotních potíží co nejdříve po začátku ordinační doby a my se vám pokusíme, pokud to bude v našich silách a časových možnostech, najít co nejdřívější termín.

DŮRAZNĚ DOPORUČUJEME NENECHÁVAT TAKOVÉ ZAVOLÁNÍ NA KONEC ORDINAČNÍ DOBY - SNIŽUJETE TAK SOBĚ I NÁM MOŽNOST NAJÍT NEOBSAZENÝ PROSTOR  A ČAS DŘÍVE VOLAJÍCÍM PACIENTEM.

V ordinaci pracuje jediný lékař, nemůžeme proto i přes naší maximální snahu zaručit volný termín v každém případě. Proto máme domluvený zástup na několika velkých a dobře vybavených klinikách v Liberci. V Turnově úzce spolupracujeme s ordinací Dr. Smejkalové na Trávnici, běžně také spolupracujeme s několika dalšími ordinacemi v Turnově. Viz zástup mimo ordinační dobu. 

Stavy vyžadující urgentní zásah - stavy prudké akutní bolesti, silného zvracení, střevní neprůchodnosti, krvácení, kolapsů, záchvatů a podobně, pochopitelně stabilizujeme přednostně. 

ZPĚT