AMBULANCE MODŘIŠICE

Modřišice 102, Turnov

Nově postavená privátní ordinace je zasazena do klidného malebného prostředí v malé obci na okraji města Turnova. Provoz ordinace je plně v objednávkovém režimu - ošetřujeme zde pouze předem objednané pacienty.

Objednejte se prosím emailem - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ve zprávě prosím uveďte:

  • jméno majitele a pacienta, ošetření nebo léčiva, o které máte zájem
  • požadovaný termín, na který chcete objednat
  • telefonický kontakt pro případné upřesnění termínu v případě, pokud by již byl obsazen

Přehled vypsaných termínů

 

23.5.2018 -  OBSAZENO
30.5.2018 - VOLNÉ TERMÍNY
6.6.2018 - VOLNÉ TERMÍNY
13.6.2018 - VOLNÉ TERMÍNY

Aktualizováno:21.5. 2018

Obsazenost termínů si můžete ověřit v našem kalendáři služeb

 

Po vybavení objednávky vám bude zaslán potvrzující email. Teprve po potvrzení se termín považuje za zarezervovaný. Objednáním termínů jakoukoliv cestou /emailem, telefonicky, osobně/ dáváte souhlas s rezervačními podmínkami.  

Rezervační podmínky: čas a termín je rezervován vždy pro jednoho konkrétního pacienta. Termín je po potvrzení závazný. Pokud chcete již zarezervovaný termín zrušit, učiňte tak prosím nejdéle 48 hodin před termínem emailem, případně 24 hodin před termínem telefonicky. Pokud termín nezrušíte v termínu, zavazujete se uhradit rezervační poplatek ve výši nákladů na provoz neobsazené ordinace, a to 200,- kč (dvěstě korun českých). Děkujeme za pochopení.